H.E.A.T. Program – Kondiční chůze

H.E.A.T. Program – Kondiční chůze je aerobní cvičení s výrazným efektem pro lidský organismus. Toto cvičení vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu – chůze. Jedná se o zábavnou chůzi na speciálních mechanických pásech za doprovodu motivující rytmické hudby. A chůzi zvládne opravdu každý. Zkusíte-li H.E.A.T Program – Kondiční chůzi, objevíte, že formování Vaši postavy již nikdy nebude tím, co jste poznali doposud.

Co s sebou na lekci HEAT programu – Kondiční chůze?

  • tričko si vezměte z nějakého příjemného funkčního materiálu, budete se opravdu potit
  • kalhoty jsou dobré 3/4 nebo 7/8 délky
  • pohodlné boty s vysokou podrážkou, nejlépe běžecké nebo pro volný čas
  • pití, které rozhodně nepodceňujte. Doporučujeme, abyste cca hodinu před lekcí vypili přibližně 0,5 l tekutin a při lekci aspoň dalších 0,7 l
  • ručník na otírání potu

Nemějte obavy, lekci určitě zvládnete, stačí, abyste respektovali své tělo a sledovali svůj cíl.
H.E.A.T. PROGRAM® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®, jež vyvinuli Max Grossi a Marika Moretti.

Maxerrunner® je první a jedinečný mechanický běžící pás, který dokáže jednoduchým řízením plynule měnit sklon roviny až do imitace chůze a běhu v samotném horském terénu.

H.E.A.T. PROGRAM® je realizovatelný pouze a výhradně na páse Maxerrunner®, jež jako jediný svého druhu vyřešil překážky, které představují ostatní současné běžící pásy – a to způsob věrné imitace outdoorové chůze a běhu v podmínkách fitness center a tělocvičen. Maxerrunner® zahrnuje všechny funkční i praktické náležitosti, jež všechny ostatní typy běžících pásů ať už elektronických či mechanických nemohou mít. Současně řeší i fakt, že venkovní trénink nemůže být nikdy věrně reprodukován ve fitness centru nebo tělocvičně.

Účinnost běžných elektronických pásů je na úkor praktičnosti (čím vyšší cena, tím větší a rychlejší opotřebování) a u mechanických nacházíme přesný opak (nízká cena a nulové opotřebení). Maxerrunner® je revoluční běžící pás, jež využívá pouze a jen svalovou energii a zaručuje nám poskytnutí stejné zátěže, se kterou se setkáváme v terénu. Což je přesně to, co nám běžný elektronický pás dát nemůže, protože jako takový je poháněn motorem a ne svalovou energií.

Maxerrunner® je současně schopen reprodukovat proměnlivost naklonění (plynule a jednoduše měnit sklon až do 40° v průběhu zátěže), jež představuje chůze a běh v horách, s plynulým a postupným skloňováním, oproti pásům, jež jsou dosud na trhu.

Maxerrunner® umožňuje naprosto účinně praktikovat trénink, který členíme do typicky outdoorových sportů, trénink, který je tak snadné provozovat venku a pro nějž je tak těžké najít variantu ve fitness centru nebo tělocvičně